Audyt SEO Lublin

Nasze pozycjonowanie stron WWW - Lublin


Na czym polega profesjonalny audyt strony internetowej?

Pierwsza 10-tka wyników wyszukiwania Google wydaje się Państwu nie do osiągnięcia? Dotychczasowe pozycjonowanie nie było w stanie przynieść żadnych efektów, a wręcz jedynie pogorszyło całą sytuację? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, gdyż dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy możemy przygotować dla Państwa raport i skontrolować przyczyny niepowodzenia oraz inne błędy znajdujące się na danej domenie. Audyt strony to ważnym etap podczas profesjonalnej analizy autorytetu i wartości każdego adresu WWW. Otrzymane w ten sposób informacje i praktyczne spostrzeżenia na pewno ułatwią decyzję oraz podjęcie konkretnych działań każdemu z naszych klientów, dla których szybkość reakcji na problem może wiązać się z podjęciem właściwej decyzji co do przyszłości i opłacalności danej witryny internetowej.

Audyt strony internetowej oraz obiektywna ocena stanu domeny to duża pomoc zarówno dla marketingu w Sieci, jak i dla zespołu, który zajmuje się pozycjonowaniem danego adresu WWW:

- umożliwia dostosowanie warstwy technicznej i merytorycznej strony do algorytmu opracowanego na potrzeby wyszukiwarki Google,
- wspomaga przygotowanie indywidualnego planu działania dla strony, który z czasem przyczyni się do regularnego wzrostu pozycji linków oraz do umieszczenia ich w TOP10 najpopularniejszych odnośników, które znajdują się na pierwszej stronie wyników,
- audyt SEO oraz wprowadzone w oparciu o niego ulepszenia mogą w przyszłości wpłynąć dodatnio i wspomóc proces optymalizacji oraz pozycjonowania Państwa strony.

Audyt pozycjonowania – cena usługi


Nasza pomoc w tym wypadku skierowana jest przede wszystkim do osób, którym nie tylko zależy na czasie, ale i chcą uzyskać rzetelną opinię na temat potencjału danej domeny. Wiele firm obiecuje szybkie efekty, jednak gdy współpraca się rozpoczyna ich uczciwość zostaje zbyt często odległym wspomnieniem – dobrze jest więc uzyskać dowód na ich zaniedbanie i powód braku efektów. W tej materii, jak i w wielu innych sprawach chętnie służymy Państwu nasza opinią. Z uwagi na ilość pracy, którą musimy włożyć w sprawdzenie dla Państwa strony oraz przygotowanie raportu, minimalna cena naszego audytu strony internetowej wynosi 1000 zł (jest ona jednak uzależniona od wielu czynników, dlatego zachęcamy do wysyłania do nas zapytań, gdyż tylko wtedy będziemy mogli dokonać realnej i precyzyjnej wyceny).

Chętnie podzielimy się z Państwem naszymi referencjami uzyskanymi od dotychczasowych klientów oraz przykładowymi raportami przygotowanymi na ich użytek!